O společnosti

Firma POWER electrical services je přední evropský výrobce kiosků pro všechny typy samoobslužných aplikací, s více než 20letou tradicí.

Navrhujeme a vyrábíme kompletní sortiment designově moderních terminálů. Naše kiosky, vybavené řadou doplňků a příslušenství, představují cenově přijatelné řešení pro velmi širokou škálu obchodních a informačních aplikací. Díky této unikátní flexibilitě jsme velice úspěšní při navrhování a realizaci individuálních zákaznických řešení.

Naše výrobní kapacita přesahuje hranici 2 tisíce kusů ročně; což v současnosti představuje více než 25 tisíc úspěšně nasazených kiosků ve více než 30 zemích Evropy, Blízkého Východu, Afriky, Severní a Jižní Ameriky.

V roce 2002 jsme získali certifikát systému řízení kvality dle ISO 9001:2008 v oboru Vývoj, Prodej, Výroba a Servis Výpočetní techniky, Elektronických a Elektrických zařízení. Naše společnost je zakládajícím členem Evropské Asociace pro Self-Service a od roku 2006 také člen celosvětové asociace výrobců kiosků Digital Screenmedia Association.

Firma POWER je progresivní společnost, disponující motivovaným teamem více než 20 odborníků, připravených úspěšně vyřešit všechny požadavky našich zákazníků.